Majowo

Blog graficzny

Nareszcie jest nam ciepło. Słońce zdaje się być największym błogosławieństwem po sześciu miesiącach zimy. Kocham życie! Ale takim, jakim nam się ono jawi obecnie – wśród wszechogarniającej zieleni, kwitnących kwiatów, w ciepłe wieczory pod bezchmurnym niebem. Czy na Was też to działa tak euforycznie?

Nie chciałabym tu pisać o smutkach, jednak ostatnie dwa tygodnie były naznaczone myślami o chorobie i cierpieniu. Pożegnałam trzy cudowne osoby z bliskiego otoczenia (młode...). Jakże dziwny jest świat, jak niewytłumaczalne jego procesy.

Kiedy córeczka pyta mnie, kiedy umrzemy, odpowiadam: „Wtedy, kiedy przyjdzie na to czas”. Taki czas nadejdzie i będzie się wydawał może niestosowny, ale będzie tym, czym ma być – czasem pożegnania.

Uświadamiamy sobie, czy tego chcemy, czy nie, że dotyczy to nas wszystkich. I jest to tyleż sprawiedliwe, co nieuchronne.

Cieszmy się więc chwilą, delektujmy każdym dniem – ciągle to powtarzam, także tu, w swoich zapiskach, patrząc wstecz. To jedyne, co można i co należy zrobić.

Dziś króciutko, bo większość czasu spędzam z Irmą na „zielonej trawce”, a kiedy mogę – oddaję się przygotowaniom do nowych projektów artystycznych. Zaczyna się jakiś wysyp propozycji na słoneczne miesiące – i chwała Bogu.

Jest tylko jeden problem – wysypał się nam sklep Baby Opera. Jak zauważyliście, chwilowo nie można zrobić już u nas zakupów, nie będąc zarejestrowanym. Cóż z tego, że i rejestracja czasem nie pomaga. I dlatego – zapraszam wszystkich chętnych na zakup SYLABIZATORA bądź Operowych Zwierzaków bądź ebooków, aby po prostu skontaktowali się z nami drogą mailową (babyopera2018@gmail.com) lub telefoniczną (517-943-468).

Chcesz wspierać inwencję twórczą Twojego dziecka? Operowe Zwierzaki i Sylabizator to projekty, w które wierzę całym sercem. To narzędzie do nauki, wyciszenia, samorozwoju. Ten rodzaj edukacji spotka się nie tylko z entuzjazmem dziecka, ale i samych rodziców! 

Nie zwlekajcie – dzwońcie do nas śmiało.