Baby Opera to sensoryczna zabawka, uwielbiana przez noworodki i małe dzieci, zawierająca najpiękniejsze motywy muzyki klasycznej specjalnie wyselekcjonowane i dobrane na potrzeby malucha w celu aktywizacji intelektualnej i emocjonalnej.

Operowe Zwierzaki zostały podzielone na dwie grupy: wyciszające (Panda Lulu, Pingwin Gabi, Kot Mimi) oraz aktywizujące (Zebra Meggi, Lemur Kiki oraz Koale: Pola i jej córeczka Tusia). Do rodziny dołączyły także Owieczka Gloria z pieśniami chrześcijańskimi oraz Sowa Frederic z muzyką Fryderyka Chopina.

Wszystkie maskotki są czarno-białe, ponieważ oko dziecka po urodzeniu widzi tylko kontrastowe zestawienia: czerń i biel, pod warunkiem, że wzory są wyraziste. W ten sposób kształtujemy u dzieci odbiór nie tylko bodźców dźwiękowych, ale i wizualnych.

Utwory w maskotkach są nagrane przeze mnie. Mój głos to sopran, który szkoliłam wiele lat pod kierunkiem najlepszych pedagogów, by osiągnąć odpowiedni poziom wokalny. Wiedziałam, że w zabawce muszą być wykorzystane znane utwory najwybitniejszych kompozytorów, jak np. „Dla Elizy” Beethovena, „Pory roku” Vivaldiego, „Marsz turecki” Mozarta czy „Jezioro Łabędzie” Czajkowskiego. Jednak jedna zabawka Baby Opera to nie „jeden utwór”, a 18! Osiemnaście różnych klasycznych i operowych utworów w każdym zestawie.

Zabawki posiadają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka i uszyte są w Polsce z certyfikowanych materiałów. Mają antyalergiczne wypełnienie, przez co są w pełni bezpieczne także dla alergików. Głośność dźwięku jest regulowana. Wyjątkowe są również opakowania - eleganckie artystyczne pudełka, zaprojektowane przez cenioną graficzkę, Anastazję Pazurę. Te przyjazne środowisku, polskie produkty zdobyły tytuł ZABAWKA ROKU.

Jak działają i czemu służą zabawki Baby Opera?

Rozwijają zdolności poznawcze i sferę emocjonalną oraz pozytywnie wpływają na wyobraźnię.

Wspomagają kreatywność i rozwój psychiczny,

Aktywizują i rozwijają osobowość jeszcze w okresie płodowym. Słuchanie

muzyki w tym czasie stymuluje w mózgu dziecka proces powstawania komórek i połączeń nerwowych.

Stymulują rozwój dziecka w sferze sensorycznej, intelektualnej i emocjonalnej,

Pomagają rodzicom w wychowaniu, wpływają na zdolność koncentracji oraz szybszego uczenia się i zapamiętywania oraz poczucia równowagi i orientacji przestrzennej,

Pobudzają aktywność umysłu i ciała, stymulują ruch, zachęcają do „tańca”

(raczkowania i stawania o własnych nóżkach).

Pomagają dziecku w zasypianiu, przyjmowaniu pokarmów, odpowiednim przybieraniu na wadze oraz nawiązywaniu relacji z otoczeniem.

Przyspieszają rekonwalescencję, normalizują napięcie mięśniowe oraz uspokajają.

Dają poczucie przyjemności, poprawiają nastrój zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Odwiedź nasz fanpage i dowiedz się więcej o potrzebach dziecka i o jego prawidłowym rozwoju.

Baby Opera – edycja limitowana – wyróżnia się wysoką jakością dźwięku i kontrastowymi kolorami. Regulacja głośności!

Produkt polski – maskotki wyprodukowane w Polsce z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów!

Produkt przyjazny dziecku, przyjazny świadomym rodzicom, przyjazny środowisku.

Jesteśmy ZABAWKĄ ROKU 2019!