OFERTA HANDLOWA

Operowe Zwierzaki uspokoją i utulą do snu – śpiewająco!Zapraszamy do współpracy sklepy internetowe oraz stacjonarne (muzyczne, dziecięce, designerskie), influencerów, blogerów, a także inne podmioty o zbliżonych do naszych idei i interesów handlowych.

Poniżej prezentujemy szczegóły współpracy.

W tym miejscu zachęcamy do zapoznania się z cechami oraz różnorodnością produktów, co ułatwi decyzje o rozważeniu współpracy z nami.

Baby Opera to "druga niania"; wynalazek stawiający na rozwój niemowląt i małych dzieci. To zabawka edukacyjna, która zawiera w sobie najpiękniejsze motywy muzyki klasycznej specjalnie wyselekcjonowane i dobrane na potrzeby malucha w celu aktywizacji intelektualnej i emocjonalnej.

Baby Opera to profesjonalny śpiew (na samogłoskach i słowach w językach oryginalnych) doktor wokalistyki, a zarazem mamy; śpiew, który zapewnia dzieciom zrównoważony rozwój.Nasze maskotki są czarno-białe, ponieważ oko dziecka po urodzeniu widzi tylko kontrastowe zestawienia: czerń i biel, pod warunkiem, że wzory są wyraziste. W ten sposób kształtujemy u dzieci odbiór nie tylko bodźców dźwiękowych, ale i wizualnych.

W ofercie posiadamy zarówno duże zabawki (wys. ok. 34 cm), jak i miniatury Operowych Zwierzaków (wys. ok. 24 cm): Panda, Zebra, Lemur, Pingwin – z wokalizą, Kot, Koala – śpiewające w językach oryginalnych, Owieczkę Glorię z pieśniami uwielbienia oraz Sowę Frederic z muzyką Fryderyka Chopina.

Zabawki posiadają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka i uszyte są z certyfikowanych materiałów. Posiadają antyalergiczne wypełnienie, przez co są w pełni bezpieczne także dla alergików. Głośność dźwięku jest regulowana. Wyjątkowe są również opakowania dla naszych dużych Operowych Zwierzaków - eleganckie artystyczne pudełka, zaprojektowane przez cenioną graficzkę, Anastazję Pazurę. To przyjazne środowisku, polskie produkty.

WSPÓŁPRACA DEDYKOWANA HURTOWNIOM I SKLEPOM (DZIECIĘCYM / MUZYCZNYM / DESIGNERSKIM)

Zabawki Baby Opera powstały z miłości - do muzyki i do dzieci! Naszą misją jest tworzenie warunków, by dzieciństwo przebiegało w atmosferze harmonijnego rozwoju i było szczęśliwe od najwcześniejszych chwil.

Jeżeli posiadasz hurtownię lub sklep - stacjonarny bądź internetowy - z produktami z branży dziecięcej lub muzycznej i podzielasz nasze pragnienie, by z pomocą muzyki największych mistrzów koić nie tylko dziecięce serca, umysły i emocje..., to zapraszamy do współpracy.

Poszerzając ofertę o nasze produkty wzbogacasz swoją hurtownię/ sklep o wyjątkowe maskotki stymulujące rozwój niemowląt i dzieci do 5 roku życia.Cały czas rozwijamy naszą ofertę. Jeśli masz pomysł, jak moglibyśmy ją udoskonalić, opowiedz nam o tym.

Współpraca z nami odbywa się na przejrzystych zasadach. Jeśli jesteś zainteresowany, daj nam znać. Odpowiemy na pytania i przedstawimy Ci szczegółowe zasady współpracy.

WSPÓŁPRACA DLA BLOGEREK / INFLUENCERÓW

Prowadzisz bloga lub kanał parentingowy na YouTube? Masz grono stałych odbiorców?

Jesteś rodzicem - influencerem lub dobrze się czujesz w tematyce dziecięcej i rozwojowej? Jesteś terapeutą i cenisz wpływ muzyki klasycznej na zmysły i psychikę?

A może Twoją pasją jest właśnie muzyka i pragniesz, by inni pokochali klasykę równie mocno jak Ty?

Jeśli bliskie są Ci nasze wartości, wypróbowałeś lub chcesz przetestować któryś z naszych produktów, zapraszamy do kontaktu.Baby Opera jest rekomendowana przez lekarzy, psychologów i terapeutów. Stymuluje wyobraźnię, ułatwia zasypianie, wydłuża czas koncentracji. To muzyka zaklęta w maskotce. Największe hity klasyczne i operowe wykonuje profesjonalistka - śpiewaczka i mama dr Justyna Reczeniedi. Operowe Zwierzaki pokochają zarówno wielbiciele klasyki, jak i rodzice, którym Baby Opera utuli dzieci do snu. To również idealny prezent dla przyszłej mamy. Chcesz przekonać się o tym samodzielnie i podzielić swoją opinią z innymi? Zachęcamy do współpracy!

WSPÓŁPRACA Z INNYMI PODMIOTAMI O ZBLIŻONYCH

DO NASZYCH INTERESACH HANDLOWYCH

Jeśli po zapoznaniu się z charakterystyką produktu czujesz, że możemy nawiązać współpracę – skontaktuj się.

Nie zamykamy się na współpracę z wyżej wytypowanymi podmiotami.

Zapraszamy do współpracy każdy Podmiot, z którym ideowo i biznesowo może być nam po drodze, np. Przedszkola, Fundacje Prodziecięce czy Przedstawicielstwo Inicjatyw Rozwojowych Dla Dzieci (organizujących festiwale bądź warsztaty).

Zapoznaj się z prezentowaną poniżej listą zalet produktów Baby Opera i jeżeli zauważysz pole do współpracy – napisz maila lub zadzwoń.

Jak działają i czemu służą zabawki Baby Opera?

Rozwijają zdolności poznawcze i sferę emocjonalną oraz pozytywnie wpływają na wyobraźnię.

Wspomagają kreatywność i rozwój psychiczny,

Aktywizują i rozwiają osobowość jeszcze w okresie płodowym. Słuchanie

muzyki w tym czasie stymuluje w mózgu dziecka proces powstawania komórek i połączeń

nerwowych.

Stymulują rozwój dziecka w sferze sensorycznej, intelektualnej i emocjonalnej,

Pomagają rodzicom w wychowaniu, wpływają na zdolność koncentracji oraz szybszego uczenia się i zapamiętywania oraz poczucia równowagi i orientacji przestrzennej,

Pobudzają aktywność umysłu i ciała, stymulują ruch, zachęcają do „tańca”

(raczkowania i stawania o własnych nóżkach).

Pomagają dziecku w zasypianiu, przyjmowaniu pokarmów, odpowiednim przybieraniu na

wadze oraz nawiązywaniu relacji z otoczeniem.

Przyspieszają rekonwalescencję, normalizują napięcie mięśniowe oraz uspakajają.

Dają poczucie przyjemności, poprawiają nastrój zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Gorąco zapraszamy do współpracy,

Justyna Reczeniedi wraz z Zespołem Tworzącym Baby Opera.

KONTAKT HANDLOWY

Gábor Fekete

tel: +48 517943468
e-mail: info(at)babyopera.pl