„Inne” święta

Blog graficzny

Kochani! Dziękuję Wam za to, że jesteście, za Wasze zaufanie do mnie – wielu z Was w odpowiedzi na mój apel zakupiło maseczki, okazując w ten sposób wsparcie dla Baby Opery.

Czuję, że damy radę, że szybko pokonamy kryzys, nadal będziemy rozwijać naszą misję i firmę i oby rzeczywistość szybko wróciła do normalności.

Dziś wielkie święto chrześcijańskie – przepiękny, słoneczny dzień. Siedzę w ogrodzie i piszę do Was te słowa, w naszym Milanówku – mieście-ogrodzie.

Zdałam sobie sprawę, że od przeszło miesiąca żyjemy trochę jak emeryci – nie wychodzimy poza własne ogrodzenie, nie licząc sporadycznych zakupów żywnościowych, nie prowadzimy już bujnego życia towarzyskiego jak było do tej pory, cieszymy się tym, co tu i teraz, każdym podarowanym dniem. Przestaliśmy żyć „na komendę”, wspólnie celebrowane przez naszą trójkę posiłki wyznaczają pory dnia, czas nie istnieje, a tempo życia jest wreszcie takie jakie być powinno. Tak, to co się stało (a jest to dla większości tragiczne i trzeba to sobie jasno powiedzieć), paradoksalnie ma też swoje dobre strony.

Chciałabym życzyć Wam, drodzy BabyOperowicze spokojnych Świąt w gronie rodzinnym – o ile to na obecną chwilę możliwe, zdrowia, dobrych myśli, nadziei, pokoju i oby za nic w świecie nie dać się owładnąć medialnej panice. Życzę wszystkim sił, żeby łatwiej można było pokonywać przeciwności losu... Mój tato jest od kilku dni w szpitalu w Warszawie. Wierzę, że szybko wróci do domu, do mamy, do nas. Jestem z tego powodu trochę mniej aktywna, za co Was przepraszam.

Podziękować i złożyć hołd chcę także lekarzom, pielęgniarkom, wolontariuszom, służbom ratowniczym – ludziom, którzy na co dzień narażają własne życie. Zawsze podziwiałam takie postawy, dziś w dobie pandemii – tym bardziej, kiedy statystyki mówią jak wielkie niebezpieczeństwo stanowi wirus dla pracowników medycznych. DZIĘKUJEMY!

Od czwartku 16 kwietnia wprowadzony zostaje w naszym kraju obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Nasze maseczki są uszyte z certyfikowanej bawełny oeko-tex, w dwóch różnych rozmiarach i właśnie wchodzą nowe wzory. Będziecie z nich zadowoleni!

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia nam wszystkim!